Aktuální info

8. 8. 2020

Za měsíc se měl konat již potřetí happening v krásných prostorách příbramských Svatohorských schodů. Kdo mohl tušit, že tak krásná číslovka roku 2020 přinese takové kostrbaté události. A jedinečný prostor Svatohorských schodů je uzavřený prostor a víme jak to teď s velkým počtem lidí a uzavřenými prostory chodí. K rozhodnutí odložit letošní ročník přispěla kromě nejistoty s covidem i skutečnost, že většina kamarádů, kteří mne pomáhali tuto akci financovat jsou OSVČ. A ti, včetně mně, musí dohánět nejdelší volno z jara letošního roku, kdy jsme se tak hezky z donucení pracovně dovolenkovali. Proto než nějaká provizória, tak raději odložme tento svátek na příští rok. Pevně věřím, že vyřešíme zvýšené hygienické nároky a zrealizujeme další nápady, které se urodily v souvislosti s touto kulturní akcí. Tvořivci prosím tvořte, schraňujte, vylepšujte a těšte se. I náš tým se těší.

19. 5. 2019

Jedna fotka z včerejších svatohorských schodů s nasvícením. Škoda, že takhle krásně nesvítí celý rok ;) Ale včera svítily a byly plné krásy. Díky všem, kteří pomáhali bez nároku na odměnu a ve volném čase – především Michalovi, Štěpánovi, Liborovi, Ondrovi a kamarádům motorkářům. Také hasičům z Březových Hor, skautům, kamarádům z fotoklubu. Vše za přispění Příbram - oficiální stránky města a farnosti u kostela Nanebevzetí Panny Marie - Svatá Hora u Příbrami. Samozřejmě dík také patří celému produkčnímu týmu a osvětlovačům. Děkuji. Čeněk Kaše

14. 5. 2019

Stanete se účastníky historického okamžiku. Naše “krasoschodařka" může s klidem vypnout svojí čelovku. Poprvé v historii svatohorských schodů, bude tento unikátní prostor nasvícen a to po celé délce 400 metrů! Filmoví odborníci (jedni z nejlepších v ČR) rozzáří chodbu pomocí 62 kusů 2 kW světel o výkonu 124 000 W, což je pro představu 3 100 W žárovek, tzn. na každý metr téměř 8 žárovek. Buďte u toho 18. 5. 2019.

7. 5. 2019

Naše krasoschodařka i já klečíme na kolenou a prosíme Vás. Trámků je hodně a schody jsou dlouhé. Chceme instalaci a deinstalaci provést co nejrychleji. Kdo chcete pomoci dobré věci, nebo si zacvičit a zaběhat, nejlépe obojí – přijďte v pátek 17. 5. 2019 v 16.00 ke vchodu Svatohorských schodů ze Smetanovy ulice, resp. na jejím konci (ten první boční vstup zezdola) a pomožte nám roznést trámky po schodech. A v neděli 19. 5. 2019 od 10.00 naložit na auto a složit v prostoru 1.SčV (Veolia). Prosíme všechny zájemce o potvrzení pomoci na mail info@svatohorskeschody.cz nebo sms na 603 415 343.

3. 5. 2019

První zmínka v médiích: http://www.pribramsko.eu/umelecky-happening-svatohorske-schody-9604

2. 5. 2019

Díky navýšené kapacitě (vyrobení dalších trámků) se uvolnilo pár míst k registraci!

27. 4. 2019

Prosím všechny vystavující o kontrolu svých e-mailů. Měli byste mít zaslané potvrzení o registraci na letošních Svatohorských schodech. Díky
26. 4. 2019

Letošní oficiální plakát